Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Šestý rok v Partnerství Microsoft

V roce 2008 jsme vytvořili naši první aplikaci pro platformu Microsoft Windows Mobile / CE. Jednalo se o řešení MOBILNÍ SKLADNÍK pro ruční terminály PDA se snímačem čárových kódů. Ten později dokonce opakovaně splnil podmínky certifikátu Microsoft – Designed for Windows Mobile. Od této chvíle udržujeme také firemní certifikaci MICROSOFT PARTNER, dle potřeby na úrovních SILVER nebo GOLD.

MS_Silver_Appl_Development_300

Gold

Nyní probíhá šestý rok této spolupráce, jejíž přínos pociťujete hlavně vy – naši zákazníci. Partnerství nám totiž umožňuje využít odborné know-how a používat nástroje k efektivnímu vývoji aplikací. Díky tomu zákazníci mohou používat přínosná řešení, jako jsou nejen MOBILNÍ SKLADNÍK, ale také INVENTURA MAJETKU, evidenční MTICKET, univerzální QUALTIN, pro sledování výrobu XTRACE apod.

DW_Mobile_v_rgb       Comp_Win_7_high

Příklad ručního terminálu s aplikací provádějící HIM – Inventura majetku.

HT680_HIM_easy

Autor: Stanislav Nikodem

Sdílet článek: