Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Aplikace BarTender 2016

Evropská společnost Seagull patří mezi celosvětové lídry v aplikacích k návrhu a tisku etiket s čárovými, 2D i RFID kódy. Minulý týden byla uvolněna nejnovější a zásadní verze BarTender 2016. Ten např. reaguje na progresivní rozšířování tabletů, smartphonů, které je nyní možné využívat. Nadále zvyšuje efektivitu návrhu a tisku etiket.

bartender-2016-onscreen

Nové a vylepšené funkce:

  • Podpora tisku z libovolného zařízení nebo webového prohlížeče
  • Bezproblémová integracie s nadřazenými systémy a databázemi
  • Vylepšené uchovávání tiskových informací v reálném čase
  • Komplexní automatizace a řízení tisku
  • Pokročilá serializace tištěných údajů
  • Kompletní podpora RFID

Ceny a další infomace najdete v našem internetovém obchodě. BarTender je nabízený ve 4 edicích Basic, Professional, Automation a Enterprise, které se liší dostupností pokročilejších funkcí pro tisk, integraci databází apod. S tím, co je pro Vás nejvýhodnější, Vám můžeme poradit. Při používání určité edice je navíc přestup na vyšší verzi snadný, bez nutnosti přepracovát formáty etiket.

bt2016-launchPokud si s BarTender zakoupíte i „Maintenance kontrakt“, máte navíc jistotu, že vaše investíce nezestárne. Po dobu platnosti smlouvy si totiž můžete aplikaci kdykoli aktualizovat na nejnověší verzi.

ZKUŠEBNÍ VERZE  s 30-ti denní funkčností:
BarTender 32-bit (548 MB)
BarTender 64-bit (553 MB)

V případě dotazů volejte tel. 517 543 024 nebo pište na obchod@bartech.cz

rfid-printer

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: