Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Bartech opět Partnerem MICROSOFT

Náš kolektiv úspěšně navázal na mnoho let trvající účast v mezinárodním programu Microsoft Partner Network a splnit aktuální podmínky partnerství. Protože jsme mj. nezávislí tvůrci softwarových aplikací, opět jsme se snažili dosáhnout kompetence Application Development.MRP_4_radky_150

Compatible Win 8Využili jsme jednak naší vlastní aplikace, která získala certifikát „Windows 8 Compatible„. O tom jsme informovali zde a zájemcům doporučujeme poslední článek: Přichází čas inventur s čárovými kódy.

Další podmínkou bylo získání potřebného počtu aktuálních referenčních studií zákazníků. Lze také evidovat zaměstnance, kteří úspěšně složili určité odborné zkoušky – část seznamu je zde:

AppDevel_exams_part1

Od začátku roku je to naše již druhé obnovené partnerství, protože jsme dosáhli výjimečného postavení u společnosti GS1 Czech Republic jako Akreditovaný partner. Tento národní subjekt se zabývá systémem GS1 na území České republiky, tj. spravuje nástroje identifikace mj. pomocí čárových kódů, 2D kódů, RFID, EPC, apod. a pomáhá českým společnostem k jejich využívání.

Závěrem je vhodné říct, že Microsoft tímto partnerským způsobem napomáhá progresivnímu vývoji dalších firem po celém světě. Pro různé oblasti zájmů společností, a to od obchodu po vývoj, poskytuje informace, nástroje a podporu k jejich dalšímu růstu.

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: