Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

BARTECH partnerem MICROSOFT

Již desátý rok udržujeme strategické partnerství se společností MICROSOFT v programu Microsoft Partner Network. Prvotním impulsem bylo to, že jsme již v roce 2008 vyvinuli první softwarové řešení pro ruční dotykové terminály „PDA“ s Windows Mobile, a to aplikaci pro tvorbu skladových dokladů (příjemky atd.) – Mobilní skladník. Tehdy jsme naší aplikaci zajistili certifikát „Designed for Windows Mobile“. To byl jen krůček ke splnění dalších odborných podmínek, abychom se stali oficálními partnery a rozvinuli nový způsob spolupráce.

Od té doby každoročně udržujeme firemní certifikaci MICROSOFT PARTNER NETWORK, a to dle potřeby na úrovních SILVER nebo GOLD. Nejčastěji se zaměřujeme na odbornou kompetenci:
MRP_4_radky_150

Za minulé roky jsme tak mohli zákazníkům přinést další know-how ve formě různých „mobilních“ řešení – některá z nich jsou přímo na speciálních stránkách partnerů Microsoft PINPOINT nebo na našem produktovém webu.

PA692_D6500_rozbalene

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: