Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Certifikace SW u Microsoft

Před 7 lety jsme poprvé nechali testovat naši softwarovou aplikaci u Microsoft. Jednalo se o tehdy ještě existující certifikát „Designed for Windows Mobile“ pro naše skladové řešení MOBILNÍ SKLADNÍK.
Dnes se již na mobilních ručních terminálech do průmyslu používá vyšší systém Windows verze Mobile Professional nebo Embedded. Náš SW Mobilní skladník zůstává nadále v dodávkách jako nádstavba pro sklady a také se nevyhnul dalšímu vývoji – je již ve verzi 5.0.

Ruční terminály s aplikací Bartech:
PA692_D6500_MSU
Od té doby jsme vyvinuli další aplikace pro mobilní terminály PDA, viz přehled.
Pro letošní splnění programu „Partnerství Microsoft“ jsme si po letech opět vybrali odlišný software i test aplikace. K testu jsme použili nejnovější verzi HIM – INVENTURA MAJETKU a jako testovací platformu Microsoft Windows 8. Výsledkem snah je tedy nedávné úspěšné dosažení certifikátu „Windows 8 Compatible“ a loga, které tuto kvalitu prezentuje.

Logo v marketingové podobě:
Win_8_Certified

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: