Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Fotovoltaická elektrárna se softwarem na čárové kódy

Společnost SLUNETA a.s. je jednou z těch, které se progresivně věnují oboru obnovitelných zdrojů – moderní fotovoltaice.
SLUNETA a.s. postupně vybudovala řadu významných solárních parků, např. Dubňany, Ratíškovice, Ústí nad Labem, Dobruška, Čierné nad Toplou a další.
Nejen o těchto elektrárnách se můžete dozvědět více na domovských webových stranách ZDE.

Pro snadnou evidenci tisíců fotovoltaických panelů používají již od minulého roku naši aplikaci HIM – Evidence majetku. Každý panel je navíc již z výroby vybaven etiketou s čárovým kódem, což usnadňuje práci a ušetřilo výsledné řešení, pro které nebyla potřebná tiskárna čárových kódů.

Zde jsou uvedeny PŘESNĚJŠÍ INFORMACE.
Případně ke stažení přímo PŘÍPADOVÁ STUDIE.

FVE RATÍŠKOVICE 2,2 MWp 278

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: