Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Bartech – Gold partner Honeywell

Honeywell - pictureNaše úzká spolupráce s předními světovými firmami je přínosem i zákazníkům. Proto chceme mít co nejsilnější vazby také k jednomu z nejvýznamnějších světových producentů hardwaru a softwaru pro identifikaci a automatizaci procesů s využíváním čárových nebo 2D kódů. Touto naší spoluprací těží uživatelé v České republice z již prověřených kvalit, poradenství či služeb. Udržujeme tedy úroveň Gold partnerství s celosvětově známou společností Honeywell International Inc.

O potenciálu této globální korporace  vypovídá, že v přibližně 70 zemích světa zaměstnává přes 130 tisíc lidí, vlastní asi 37 tisíc technických patentů a je aktivní v mnoha technických kategoriích – viz obr.:

Honeywell - Corporate Profile Inc
Bartech spolupracuje nejvíce s Honeywell divizí „Sensing & Productivity Solutions„. Ta zajišťuje celosvětově více jak 50 tisíc produktů (bez zahrnutí různých typových modifikací) a mj. obstarává asi 70 internetových globálních domén. Schématické produtové portfolio je na schématu níže. Mezi tiskárny již kromě Intermec patří i Datamax – O-Neil.

Sensing and Productivity Solutions - Portfolio Inc
Globální přehled jednotlivých kategorií produktů je k nalezení na oficiálních stránkách, ovšem námi prověřené a nejčastěji prodávané výrobky v České republice máme zařazeny užším způsobem jako tiskárny Datamax, ruční terminály a snímače, apod. Samozřejmě, že oproti mnoha anonymním e-shopům Vám také odborně poradíme, navrhneme optimální modelové provedení nebo užitečný software k instalaci. Tj. předáme vám poznatky z mnohaletého know-how.

Více informací na našem obchodním odd. na tel: 517 543 025 nebo e-mailu obchod@bartech.cz

Honeywell - pict portoflio

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: