Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Inventarizace majetku verze 2.0

Vydáváme novou verzi softwarového řešení pro moderní a efektivní provádění inventury majetku – HIM 2.0. Aplikace v mobilním ručním terminálu s vestavěným snímačem čárových kódů (PDA, scanphone) umožňuje bezchybnou a rychlou práci. A je jedno, zda se jedná o majetek HIM, DIM, pracovní nářadí, vozidla …
V části aplikace v PC je pak mj. tisk etiket s čárovými kódy na termotransferové tiskárně nebo možnost tisku výsledných formulářů na klasické tiskárně. Obojí je v ceně softwaru, bez nutnosti dokupovat samostatný software. Stručný přehled tohoto řešení včetně koncových cen je v našem internetovém obchodu, obsahuje i sekce Fotografie, Ke stažení …

HIM maska 2.0Přehled novinek je připraven i jako graficky zpracovaná animovaná prezentace. Z nejdůležitějších úprav:

  • Nový grafický vzhled aplikace v PC
  • V PC dostupnější Výsledky inventura a tisk
  • Doplněn tiskový jazyk pro tiskárny Zebra (ZPL)
  • Možnost přihlašování osob v terminálu při skrytí seznamu osob
  • Větší upozornění při přepisu dat v terminálu PDA

HIM 1 - úvodNová verze HIM 2.0 nemá žádné změny v datové struktuře, takže lze používat dosavadní data. Také při reinstalaci zůstává zachováno uživatelské nastavení jak v počítači, tak v ručním terminálu. Tam si totiž na displeji může každý dle sebe nastavit šířky sloupců v seznamech, jejich pořadí, atd. S aktualizací aplikace doporučujeme obrátit se na svého přímého dodavatele, tj. BARTECH nebo některou z našich partnerských firem znalých Vašeho informačního systému a konkrétního uživatelského nastavení a potřeb.

HIM položkyZákazníci, kteří zakoupili verzi v posledních 12 měsících, mají nárok na novou ZDARMA. A to v rámci tzv. roční technické podpory, kterou poskytujeme pro 1. rok bez požadavku úhrady. Tak, abychom si vyhradili zdarma čas a mohli poradit se zprovozněním. A stejně obdrží verzi zdarma dřívější uživatelé, kteří si hradí technickou podporu pravidelně každý rok. V této je kromě nových verzí zahrnuta mj. pomoc typu „help desk“ (hodina zdarma), pomoc při reinstalaci, atd. Obchodní položka podpory s updatem HIM je zde, liší se dle počtu licencí (ručních terminálů).

Obr. dole: Příklad výsledné sestavy s výběrem pouze zpracovaných položek, a to pro určitou místnost. Samostatná část vpravo dole obsahuje další parametry, které mohou být v sestavě mezi sloupci, nyní jsou nevyužity.

HIM Sestava 3 a filtr

 

V případě dotazů nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat na tel. 517 543 011 nebo e-mailu obchod@bartech.cz

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: