Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Inventura majetku – Ideální čas

I na inventury koncem roku jsme schopni Vám dodat řešení pro inventarizaci hmotného majetku, které využívá ruční terminál PDA a čárové kódy.
Informace naleznete na tomto specializovaném webu www.inventura-majetku.cz

Naši zákazníci používají nejčastěji ruční terminály s dotykovým displejem a Windows: Unitech HT680-HT682 nebo Dolphin 6000. Druhý z nich je v současnosti dokonce cenově zvýhodněn – viz obchod.bartech.cz

Pro další rok připravujeme možnost této aplikace také pro zařízení se systémem Android 2.4 a vyšší. Už nyní si můžete zažádat pro takovýto Váš telefon nebo tablet o naši demo-aplikaci.

Majitelé smartphonů nebo tabletů se systémem Android samozřejmě nedisponují vestavěnéným snímačem čárových (nebo 2D) kódů. Ale i pro tuto variantu máme řešení:
K zařízení s Bluetooth totiž můžete používat ruční snímač čárových kódů Unitech MS910 nebo MS912.
Pro tzv. 2D kódy (Datamatrix, Aztec apod.) pak MS920.

A pro rychlé seznámení s používáním snímače: viz názorné VIDEO.

Kontaktujte nás

test test
test test

Autor: Stanislav Nikodem

Sdílet článek: