Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Inventura skladů

Jak provádíme inventuru my, sami tvůrci aplikací na ruční terminály a pro čárové kódy? Krátce řečeno: rychle. I při jednom hlavním a několika dalších skladech (náhradní díly, zápůjční zařízení, osobní sklady, …) nám ve 3 lidech netrvala více jak 2 hodiny :-) Musíme podotknout, že pracovníci měli ruční terminály Unitech s WiFi. Dále, na všech skladech je aktuálně fyzicky kolem 800 typů položek zboží v různých množstvích. Náš informační systém eviduje celkově 39 tisíc karet produktů. Přitom se jedná o různá provedení hardwaru, softwaru, etiket, barvicích pásek a samozřejmě i položek nehmotných – služeb, různých možností servisů, smluv na hardware i aplikace, licencí, apod., takže tyto nejsou označeny čárovým kódem – viz náš INTERNETOVÝ OBCHOD.

K provedení inventury jsme použili 2 ruční terminály s WiFI – konkrétně tento model UNITECH HT 682.
Jedná se o zařízení, které si firmy mohou k provedení inventur i placeně zapůjčit. Případně jako aplikaci lze použít MOBILNÍ SKLADNÍK – zápůjční licenci.

I vám tedy přejeme úspěšné provedení inventury skladů a v případě dotazů se můžete informovat u nás.


Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: