Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Inventura vlastních skladů

Inventura našich skladových zásob trvala několika lidem zhruba 2 hodiny. Pro informaci: aktuálně je na skladech v různých množstvích 790 druhů položek a celkově náš informační systém eviduje zhruba 39 tisíc produktů. Jedná se totiž o různá provedení hardwaru a softwaru, etikety mnoha velikostí a materiálů, barvicí pásky, atd.

K provedení inventury jsme použili 3 ruční terminály PDA typu Unitech HT682. Ty mají samozřejmě integrovanou WiFi a ke každému je v ceně i dokovací stanička. Bližší informace zde.

Bartech_IM

Podobný ruční terminál Unitech PA692 je na fotce níže, je ještě vhodnější do skladového prostředí. Pro sklady je určen také Honeywell Dolphin 6500. K nim dodáváme i aplikaci MOBILNÍ SKLADNÍK a navíc lze k vyzkoušení softwaru poslat zápůjční terminál včetně skladového softwaru a DEMO licence.

Obr. otevřeného balení terminálu PA692. Produkty ve skladu máme označeny etiketami tak jak je na obrázku, což právě usnadňuje také provádění inventury.

Bartech_Unitech_store

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: