Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Jak provádíme inventuru skladu? – RYCHLE :-)

Inventura našich skladových zásob proběhla 2.1. dopoledne a trvala jen 2 hodiny :-)
Je vhodné doplnit informaci, že na skladech (např. hlavní, sklad náhradních dílů atd.) je aktuálně fyzicky v různých množstvích kolem 700 položek. Náš informační systém celkově eviduje zhruba 39 tisíc karet produktů – jedná se totiž o různá provedení hardwaru, softwaru, etiket, barvicích pásek apod.

Inventura předtištěných etikety pomocí ručního terminálu Unitech PA690
MRP_4_radky_150

K provedení inventury jsme použili 3 ruční terminály Unitech s WiFI, a to „zápůjční“ modely HT660, HT680 a PA690 – cenový přehled nových terminálů je zde.
Jedná se o PDA, která si běžně půjčují naši stálí i potenciální uživatelé. A to jak k vyzkoušení, tak k placenému zapůjčení s nějakou plnohodnotnou aplikací.
Tou může být např. zápůjční licence k inventuře hmotného majetku nebo v tomto případě k provedení inventury s aplikací Mobilní skladník.

Pohled na etikety a barvicí pásky do tiskáren čárových kódů
MRP_4_radky_150

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: