Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Gold partnerství s výrobcem DATALOGIC

Protože chceme vytvářet silné vztahy s výrobci mobilních zařízení k automatizaci pomocí čárových kódů, udržujeme partnerství také se společností DATALOGIC. Naše úzká spolupráce je pak přínosem i vám, zákazníkům, kteří těžíte z poradenství, služeb, apod.
Datalogic aktuálně oznámil dokonce pokračující prosperitu na trhu, dle oficiální zprávy byl celkový obchodní obrat za letošní 2. čtvrtletí oproti shodnému období v minulém roce vyšší, a to předběžně o 8,4 %. Přesné informace jsou případně zde.

Datagic partner advatage program

Některé z osvědčených produktů Datalogic lze objednat i přes náš EL. OBCHOD. Oproti anonymním eshopům Vám samozřejmě také rádi poradíme, navrhneme užitečný software, předáme poznatky z našeho know-how, atd.
Více informací na obchodním odd. na tel: 517 543 025 nebo e-mailu obchod@bartech.cz

ScorpioMobilní terminál SCORPIO vhodný pro sklady, inventuru majetku, apod.

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: