Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

MOBILNÍ SKLADNÍK – nová verze 5.0

V současnosti probíhají závěrečné práce na dokončení nové verze SW řešení pro sklady: MSU – MOBILNÍ SKLADNÍK.
Pracuje na nich vývojové oddělení s pomocí oddělení SW podpory a obchodu. Vydání Oficiální verze bude přibližně v 2. polovině května. Již nyní poskytujeme veřejně na následujícím odkazu přehled většiny z NOVINEK, které budou v aplikaci zcela nově.

Jak verzi získat?

Uživatelé, kteří si zakoupili MSU v průběhu posledního roku, mohou mít novou verzi ZDARMA. A to v rámci platné lhůty tzv. roční podpory, kterou při zakoupení řešení MSU přidáváme k aplikaci pro první rok bezplatně.
Dřívější uživatelé mají možnost si roční podporu uhradit a kromě této verze obdrží také 1 hodinu HelpDesku zdarma. Používá se nejčastěji pro telef. poradenství, základní informace k aplikaci nebo pomoc při reinstalaci apod. (školení nebo odborná technická podpora jsou hrazeny samostatně).

Balíčky ročních podpor pro varianty 1, 3 nebo 5 licencí (lze je sčítat k sobě) jsou na el. obchodě zde – roční podpory.

Pro další informace jsme stávajícícm uživatelům i novým zákazníkům k dispozici – obchodní oddělení tel. 517 543 011, SW podpora 517 543 031, e-mail: obchod@bartech.eu

MSU_Novinky_obrazek

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: