Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Mobilní skladník verze 6.0

Zveřejňujeme novou verzi aplikace, která se může pochlubit již mnoha stovkami instalací. Jedná se o řešení sestávající z mobilního ručního terminálu s vestavěným snímačem čárových kód a ze softwaru, který v něm umožní rychlou a správnou tvorbu skladových dokladů pro příjem, výdej, převod nebo inventuru.
Více informací k možnostem a přínosům řešení jsou na samostatném webu Mobilní skladník.
Úvodní prezentaci v PDF je možné si stáhnout zde. Partnerům poskytujeme prezentaci také v Power Pointu se zpracovanými „animacemi“.

MSU 3 - výběr položky ze seznamuNová verze nese označení 6.0 a nemá žádné změny v datové struktuře, kterou se napojuje na informační systémy (jejich vybraný malý přehled je zde). K doporučené aktualizaci by tak měla stačit nová instalace v PC a samozřejmě v ručních terminálech PDA. Z původní instalace v PC zůstává zachován jak seznam licenčních čísel, tak uživatelského nastavení. Přesto doporučujeme obrátit se na svého přímého dodavatele, kterým může být někdo z mnoha našich partnerských firem znalých svého vlastního informačního systému a konkrétního uživatelského nastavení v jednotlivých firmách. Jen v případě používání starší verze jak 5.0.2 ze srpna 2014 je potřeba drobného doplnění v exportu dat na straně informačního systému vůči MSU. Podrobnosti poskytujeme v „Příručce datové struktury“.

Zákazníci, kteří mají MSU dodaný v posledních 12 měsících, mají nárok na novou verzi 6.0 ZDARMA. Stejně tak ti, kteří si hradí roční podporu. V té je kromě aktualizací zahrnuta pomoc formou help desku, hodina poradenství zdarma – pomoc např. při reinstalaci, atd. Položky jsou zde.

Synchronizator - VolPole - Výdej - příklad 2Mezi nejužitečnější novinky patří doplnění dalších možností pro snímání nebo zadávání rozličných údajů skladníkem v terminálu. Může snímat čísla palet, volitelné „složené kódy“ GS1-128, zadávat různé hodnoty, apod. Přičemž aplikace sama kontroluje, zda hodnotu vůbec zadal, zda chybně nevložil nesprávný formát údaje, zda hodnotu nezadal nesprávně znova, atd.

PA692_D6500_MSU

Přehled novinek je v příslušné dokumentaci, kde je přesný seznam průběžných nových funkcí od verze 1.0 po 6.0 – celkem již přibližně 140 !

MSU_novinky_v_dokumentaci

V případě zájmu kontaktuje naše obchodní oddělení na e-mailu obchod@bartech.cz nebo tel: 517 543 011 nebo SW podporu: 517 543 031.

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: