Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Mobilní skladník verze 7.0

Vydali jsme novou verzi aplikace, která se může pochlubit téměř sedmi stovkami licencí (tj. ručních terminálů). A to počítáme současnou generaci softwaru pro terminály s Windows Mobile, CE resp. Embedded. MOBILNÍ SKLADNÍK v nejnovější verzi je k dispozici nejen pro všechny uživatele s aktuální roční podporou, ale i pro nové zákazníky, kteří mají zájem o tuto nadstavbu pro skladové systémy. Aplikace totiž umožňuje rychlou a správnou tvorbu skladových dokladů pro příjem, výdej, převod či inventuru – používá totiž mobilní ruční terminály s vestavěným snímačem čárových kódů. Více informací k „MSU“ je zde, popř. si můžete stáhnout úvodní prezentaci.

Co jen nového?
Mobilní skladník je už natolik rozsáhlý a obsahuje tolik různých možností a uživatelských nastavení, že v mnohé funkčnosti již není co vylepšovat. Po skoro 3 letech jsme sáhli k dalšímu drobnému rozšíření komunikační datové struktury mezi ERP systémy a MSU v terminálu, např.:

  • Zvětšení délky názvu produktů v datech ze systému do terminálu z 40 na 50 znaků
  • MSU z terminálu informuje pouhým jedním znakem u položek, zda bylo zboží skladníkem řádně snímáno nebo jen vybráno ručněMSU PDA 7 - wifi předřazeno
  • Uživatelé systému ABRA mohou v terminálu nově používat seznam zakázek

Mezi novinky ke zvýšení komfortu uživatelů patří:

  • Příkazy na displeji terminálu pro wifi posílání dat jsou přímo na hlavní obrazovce
  • Příjemky nebo výdejky vytvořené dle objednávky je možné v terminálu vyhledávat i dle kódu objednávek
  • Do terminálu lze aktualizovat lokace skladů a jejich obsah bez nutnosti aktualizovat další data
  • Rychlejší snímání více volitelných údajů z tzv. „paletových“ čárových kódů – např. č. palety a hmotnost současně

MSU 7 -možnost TXT struktury starší verze

Souhrn všech novinek poskytujeme s popisem i obrázky v příručce k aplikaci (viz MSU Synchronizátor, kapitola 6.)

Aktualizaci nové verze MSU verzi je vhodné konzulovat s Vaším dodávatelem skladového inform. systému, aby byla zaručena optimální kompatibilita a součinnost.

V případě zájmu kontaktuje naše obchodní oddělení na e-mailu obchod@bartech.cz nebo tel: 517 543 011 nebo SW podporu: 517 543 018.

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: