Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
PředchozíNásledující

Mobilní skladník verze 7.0

Vydali jsme novou verzi aplikace, která se může pochlubit téměř sedmi stovkami licencí (tj. ručních terminálů). A to počítáme současnou generaci softwaru pro terminály s Windows Mobile, CE resp. Embedded. MOBILNÍ SKLADNÍK v nejnovější verzi je k dispozici nejen pro všechny uživatele s aktuální roční podporou, ale i pro nové zákazníky, kteří mají zájem o tuto nadstavbu pro skladové systémy. Aplikace totiž umožňuje rychlou a správnou tvorbu skladových dokladů pro příjem, výdej, převod či inventuru - používá totiž mobilní ruční terminály s vestavěným snímačem čárových kódů. Více informací k „MSU“ je zde, popř. si můžete stáhnout úvodní prezentaci.

Co jen nového?
Mobilní skladník je už natolik rozsáhlý a obsahuje tolik různých možností a uživatelských nastavení, že v mnohé funkčnosti již není co vylepšovat. Po skoro 3 letech jsme sáhli k dalšímu drobnému rozšíření komunikační datové struktury mezi ERP systémy a MSU v terminálu, např.:

  • Zvětšení délky názvu produktů v datech ze systému do terminálu z 40 na 50 znaků
  • MSU z terminálu informuje pouhým jedním znakem u položek, zda bylo zboží skladníkem řádně snímáno nebo jen vybráno ručněMSU PDA 7 - wifi předřazeno
  • Uživatelé systému ABRA mohou v terminálu nově používat seznam zakázek

Mezi novinky ke zvýšení komfortu uživatelů patří:

  • Příkazy na displeji terminálu pro wifi posílání dat jsou přímo na hlavní obrazovce
  • Příjemky nebo výdejky vytvořené dle objednávky je možné v terminálu vyhledávat i dle kódu objednávek
  • Do terminálu lze aktualizovat lokace skladů a jejich obsah bez nutnosti aktualizovat další data
  • Rychlejší snímání více volitelných údajů z tzv. „paletových“ čárových kódů - např. č. palety a hmotnost současně

MSU 7 -možnost TXT struktury starší verze

Souhrn všech novinek poskytujeme s popisem i obrázky v příručce k aplikaci (viz MSU Synchronizátor, kapitola 6.)

Aktualizaci nové verze MSU verzi je vhodné konzulovat s Vaším dodávatelem skladového inform. systému, aby byla zaručena optimální kompatibilita a součinnost.

V případě zájmu kontaktuje naše obchodní oddělení na e-mailu obchod@bartech.cz nebo tel: 517 543 011 nebo SW podporu: 517 543 018.

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: