Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Moderní vzdálená podpora zákazníkům

Současnost umožňuje ekologičtější a efektivnější možnosti našich služeb než výjezd k instalaci nebo školení vozidlem stovky kilometrů. Dnešní doba globálního internetového propojení vybízí k používání aplikací jako jsou Team Viewer, Skype for Business nebo různé jiné aplikace pro bezpečná vzdálená připojení mezi servery (Mikogo, Real VNC…).

TeamViewer_whiteNejčastěji využíváme dnes již světoznámý Team Viewer. Pomocí něj lze vzdáleně provádět rozličný technický support – např. instalace aplikací, jejich nastavení-konfigurace, aktualizace. Podobně zaškolení, konzultace, prezentace, snadné zasílání souborů a dat, atd. Vždy záleží na přesném obsahu sjednaných služeb, ale lze provádět služby u všech našich hlavních aplikací::

obr-PC_a_display_500Obr. vzdálené ovládání aplikace Mobilní skladník i připojeného ručního terminálu PDA

Naše podpora souvisí také se smluvenou Roční podporou aplikací. Ta je volitelná a zahrnuje dodání nejnovějích verzí našich softwarů, přednostní servisy, atd. Bližší informace sdělí kolegové na obchodním oddělení tel. 517 543 011, 024.

 

PŘESNÝ POSTUP KROKŮ PRO NAŠE PŘIPOJENÍ:

1. Použijte odkaz níže nebo ve Vašem internetovém prohlížeči zadejte adresu ke stažení souboru: Team Viewer Quick Support (velikost 8 MB)

2. Tento stažený soubor „TVQS.exe“ spusťte, nemusí se instalovat do aplikací! Umístění souboru ve Vašem PC je dle nastaveného stahování z internetu, popř. požádejte správce PC.

3. Oznamte telefonicky pracovníkovi BARTECH zobrazené údaje: Vaše ID a heslo Vyčkejte připojení ze strany BARTECH.

Hlasová komunikace je možná např. přes vestavěný chat popř. tel., Skype.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: servis@bartech.cz nebo tel. 517 543 036.

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: