Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Money S3 a Mobilní skladník

I střední nebo menší informační systémy mohou pracovat s nadstavbovým řešením Mobilní skladník – MSU. Stačí k tomu profesionální implementační partner, který dokáže maximálne využít znalost příslušného ERP systému a široké možnosti Mobilního skladníka. Mezi takové partnery patří i firma EUROTAX plus, s.r.o. z Dubnice nad Váhom a jmenovitě Ing. Marian Slávik.

Na počátku byl zákazník, který používal oblíbený ERP systém Money S3 a potřeboval pracovat na příjmu a výdeje zboží i se skladovými pozicemi. Tato funkčnost není ve standardní verzi Money S3 a zákazník nechtěl přecházet na vyšší verzi Money S4. Implementační partner tedy přistoupil k vývoji vlastního komunikačního rozhraní – tzv. konektoru – který zabezpečuje evidování zboží na konkrétních pozicích a hlavně dokáže komunikovat s naším řešením Mobilní skladník, které skladník používá v ručním terminálu PDA.

PDA_sken_sklad
Co teda přináší uživatelům spojení Money S3 s Mobilním skladníkem?

  • Vytvoříte z obyčejného skladu řízený sklad s využitím pozic pro přesnější pohyb zboží
  • Zavedete ve skladě moderní způsob práce s ručními terminály se zabudovaným snímačem čárových kódů
  • Dokážete zpracovat příjem a výdej zboží na základě dodacího listu, tedy pomocí objednávek
  • Možnost převodek zboží mezi jednotlivými sklady a hlavně přesná a detailnější inventura než dosud
  • Zapomenete na papírové doklady a budete pracovat rychleji, přesněji a efektivněji

Eurotax_S3_Bartech_MSU

Pro koho je výhodné takovéto řešení?

  • pro velkoobchodní firmy, které případně používají i skladové pozice (lokace)
  • pro maloobchodní firmy, které požadují detailnější přehledy
  • pro sklady ve výrobě, kde chtějí mít přesnou evidenci materiálu
  • a prakticky pro všechny, kteří používají systém Money S3 a chtějí ve skladech evidovat pohyby zboží přesným a bezchybným způsobem

Chcete vědět více ? Podívejte se na informace přímo na stránce implementačního partnera EUROTAX plus – článek je zde – nebo kontaktujte naše obchodní oddělení na e-mailovej adrese obchod@bartech.cz nebo tel. 517 543 011.

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: