Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

NOVINKA – „Scanphone“ Dolphin 60s

Výrobce úspěšných ručních terminálů Honeywell uvedl na trh nový typ z řady tzv. „scanphone“: Dolphin 60s.

Toto zařízení navazuje na úspěšný typ Dolphin 6000 a je vhodné např. k používání SW aplikací Inventarizace hmotného majetku HIM nebo Vstupenkový a docházkový systém M-TICKET.

Ve zkratce: oproti dřívějšímu typu je 60s rozměrově stejný, s podobným vzhledem a stejn velikostí i typem displeje, ale s 2x rychlejším procesorem. Zatímco typ Dolphin 6000 byl jen s 1D laserovým skenerem, toto zařízení je s 2D „imagerem“ ke snímání klasických čárových kódů, ale nyní také 2D kódů (např. DataMatrix, Aztec). Fotoaparát (kamera) má 5 MPx namísto dřívějších 3 MPx, baterie má silnější kapacitu 3340 mAh.

Honeywell_Dolphin_60s_spectrum

Existují 2 různá provedení klávesnice: buď s číselnou klávesnicí (numeric) tj. primárně s číslicemi a s písmeny dostupnými přes funkční klávesu. Nebo s alfanumerickou klávesnicí (qwerty), kde je primární naopak abecední klávesnice a jako druhotná je číselná. Cena je přitom stejná. Rozdíl v klávesnici NUMERIC a QWERTY je patrný v INTERNETOVÉM OBCHODĚ.

K oběma těmto „klávesnicovým“ variantám existuje dražší varianta vybavená GSM (Voice and data) a GPS. K ručním terminálům je k dispozici množství příslušenství, viz příklad zde nebo další na Váš telefonický dotaz na 517 546 011: pouzdro k opasku, k dobíjecí staničce datový kabel s Micro USB 2.0 nebo s jackem headphone/mic combo, dále dotyková tužka (stylus), baterie atd.

K dispozici je podrobný technický list.

d60s-3 pohledy

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: