Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Novinky CODE CORP

Výrobce CODE CORPORATION má v oblasti snímačů čárových kódů ve svém programu také 2D snímače. Jejich vysokou kvalitu můžeme potvrdit díky vyzkoušení a osobní partnerské spolupráci s výrobcem. Souhrnný přehled námi ověřených typů je zde v el. obchodu.

Model CR2300 – bluetooth
Zajímavostí tohoto snímače, kromě kvalitního a rychlého snímání kódů, je možnost nahrání zákaznické JAVA aplikace pro sběr dat. Snímač se tak dá použít i jako paměťové zařízení komunikující nejen s Windows, ale i s OS Android nebo iOS. Jeho použití je ideální v obchodní sféře.
CR2300

Model CR3600 – aplikace
Snímač je vybaven displejem a klávesnicí, takže připomíná ruční mobilní terminál. Je určen pro jednoduché aplikace sběru dat, a to i z DPM kódů. Je do něj možné instalovat aplikace v JAVA skriptu a co je nejzajímavější, jejich nahrání je možné naskenováním 2D kódu !
CR3600

Model CR6000 – DPM
Jedná se o velmi kvalitní snímač DPM kódů vhodný pro snímání malých kódů vypálených např. laserem na PCB deskách s nízkým kontrastem nebo kódů vytvořených mikroúderem na málo kontrastní povrch. Ukázku našeho vlastního testu snímání si prohlédněte zde.

Mezi novinky patří:

CR8000 – scan engine
Patentovaný velmi kompaktní snímací modul, Má zabudovaný mikroUSB konektor na přímé připojení k hostujícímu zařízení systémem Plug and Play. Nebude tedy nutná ďalší složitá zákaznická elektronika. Využití bude zejména v samoobslužných kioscích apod.
CR8000_OEM

CR5000 – stacionární
Nový 2D všesměrový stacionární snímač, vhodný především do retailu. Má stejně kvalitní dvojitou optiku jako jiné modely a možnost skenovat 1D i 2D kódy vysokou rychlostí.

A závěrem, hardwarový vývoj CODE CORP připravuje mobilní PDA terminál CR4700 s OS Android, kvalitním 2D snímačem a velkým displejem. Tento model by měl být uvedený na podzim 2015. Máme se na co tešit !

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: