Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Novinky od firmy AXICON

Běžné komerční nasnímání čárového nebo 2D kódu snímačem neznamená profesionální verifikaci a tím kontrolní ověření kódu. To si uvědomují jak zákazníci, tak výrobce špičkových verifikátorů Axicon. S tímto producentem naše společnost Bartech spolupracuje, abychom našim zákazníkům vždy přinášeli to nejkvalitnější řešení. Od zavádění identifikace pomocí čárových, 2D nebo DPM kódů až po jejich kontrolu.

Nový typ verifikátoru řady 15000

Axicon uvedl na trh verifikátor se zřejmě dosud největším zorným polem (tzv. FOV) na trhu.
Nový model 15500 zvládá 1D i 2D kódy všech standardních typů (Data Matrix, GS1 DataMatrix, QR Code, GS1 QR Code, EAN, UPC, GS1 DataBar, ITF-14, GS1-128…) do rozměru 95 x 70 mm.

Video s ukázkou práce s přístrojem je  zde.

Smartphone jako vyhodnocovací stanice

Firma Axicon dala k dispozici na Google Play aplikaci, která slouží přímo jako samostatná vyhodnocovací stanice lineárních kódů. Pro zprovoznění je potřeba mít telefon alespoň se systémem Android 4.0 s podporou USB OTG („on the go“).
Aplikace je zdarma a je podporována přístroji řad 6000, 6500 a 7000.

Odkaz na stažení je zde.

Nová verze obslužného programu pro PC

Axicon vydal 2. října novou verzi 2.1.0 své aplikace „Axicon PC Verifier for Linear Barcodes“. Hlavní novinkami jsou:

  • Nový algoritmus pro vyhodnocování defektů
  • Upraveno zaokrouhlování při vyhodnocování dle ISO/IEC 15416:2016
  • Nový algoritmus výpočtu závad (viz předchozí bod)
  • Aplikace zjistí, zda byly v systému Windows VirtualStore instalovány pluginy starších verzí a shodné duplikace smaže
  • Lokalizováno do českého jazyka

Kompletní seznam naleznete zde.

 

Pro více informací nebo naše poradenství využijte kontakty: tel.: 517 543 025; e-mail: obchod@bartech.cz nebo nás můžete kontaktovat přes náš web verifikátory.cz.

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: