Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Nový terminál PDA

Výrobce SYMBOL přišel na trh ručních terminálů s novým modelem MC 3200. Především, informace o něm najdete na našem webu ZDE. PDA navazuje na světově úspěšnou řadu MS 31xx a různá provedení včetně typu s RFID. Nejnovější model MC 3200 může mít instalovaný systém buď Windows Embedded 7.0 CE nebo Android 4.1. Na snímači kódů (1D nebo 2D) je i nadále možnost, aby se snímací část natočila o 90° na kteroukoli stranu, což je pro komfort obsluhy výjimečné. Samozřejmostí je vyšší výkon.

MC3200_3_modelyProvedení 3 různých klávesnic, možnost pistole gun grip…

V naší firmě jsme vyzkoušeli model s 1D snímačem a samozřejmě jsme si prověřili naše aplikace. V prvé řadě řešení pro sklady k tvorbě dokladů MOBILNÍ SKLADNÍK. MSU se používal již na předchozích typech, aplikace byla přizpůsobena vyjímečnému čtvercovému displeji tohoto PDA, což trvá (téměř všechna ostatní PDA mají obdélníkový displej).

Instalovali jsme také software INVENTARIZACE HMOTNĚHO MAJETKU, protože ten zákazníci také používají s předchozími typy PDA MC3090, MC3190 nebo i MC319z, který má RFID čtečku a naše aplikace ji umí používat.

Zprovoznili jsme i aplikaci QUALTIN . Ta je geniální svojí funkčností odvislé od zadané logiky. Na displeji jsou pak obrazovky s pokyny např. pro použití v docházce a evidenci osob, jinak ve výrobních procesech, v jednoduchém sběru dat atd. Qualtin se používá nejčastěji na terminálech Touchbox, občas ale i na takovýchto PDA.

MC32_handWindows včetně několika ikon našich aplikací.

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: