Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Nový web pro VSTUPENKOVÉ ŘEŠENÍ

Pro zákazníky a zájemce o řešení vstupenek jsme zpřístupnili ve spolupráci s oXy Online s.r.o. a partnerem p. Emilem Hlahůlkem samostatný web pro vstupenkové systémy.

vstupenka_white_300

Aktuální informace vždy naleznete na webových stránkách www.vstupenkove-systemy.cz

Jednotlivé části vstupenkového systému jsou:

Základní uživatelský software – základní uživatelský program s databází nainstalovaný a běžící na serveru (v případě počítačové sítě) nebo PC (bez počítačové sítě)
Mobilní datové terminály s integrovaným 1D nebo 2D snímačem čárového kódu pro kontrolu vstupenek v kontrolních místech (viz obrázek výše)
Aplikační software nainstalovaný do datových terminálů a na server, zajišťující kontrolu vstupenek a komunikaci mezi základním uživatelským software a datovými terminály přes WIFI nebo GPS síť
WIFI nebo GPS síť pro akce s více vstupy a ON-LINE kontrolou vstupenek v reálném čase. U akcí s jedním vstupem, nebo pro kontrolu vnitřních míst v areálu akce, není pokrytí sítí nutné.

Kontaktujte nás na tel. 517 543 024, – 031 nebo obchod@bartech.cz.

mTicket

Autor: Stanislav Nikodem

Sdílet článek: