Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

PF 2015

Milí zákazníci a uživatelé našich produktů a řešení, vážení partneři, dodavatelé a všichni, kteří jste s námi přišli v letošním roce do kontaktu byť jen v telefonickém dotazu.

Děkujeme vám za spolupráci a přejeme vám příjemné prožití Vánoc, pevné zdraví a v dalším roce mnoho vitality v pracovním i v soukromém životě.

Společně
Team Bartech, s.r.o.

BARTECH_PF_2015

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: