Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II

Zde jsme již informovali o intenzivním zavedení interního vzdělávání. Účelem je zvýšení efektivity a kvality s cílem výsledného využití i v kontaktu a komunikaci s našimi zákazníky.

O programu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II“ s konkrétním zaměřením na „Odborný rozvoj zaměstnanců společnosti“ se můžete dočíst zde. Po zapojení do tohoto projektu probíhá v současnosti další seminář.

ESF_logo

Vzdělávací projekt, který se realizuje nyní v termínu od 26. do 27. 10. 2016 nese název vzdělávací aktivity: „Vedení spolupracovníků„. Tento konkrétní program odborného vzdělávání se tedy týká našich vedoucích pracovníků, zvýšení kvality jejich práce a přínosy pro Bartech, partnery i zákazníky.

Pro úplnost uvádíme povinné údaje:
reg. č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053
číslo dohody s ÚP ČR: HOA-MN-45/20166

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: