Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Poosmé mezi Partnery MICROSOFT

V roce 2008 jsme uveřejnili první z našich vlastních aplikací pro ruční dotykové terminály PDA s Windows Mobile/CE: Mobilní skladník. Tehdy jsme našemu řešení zajistili certifikát „Designed for Windows Mobile“. A protože jsme splnili další odborné podmínky, rozhodli jsme se pro nový způsob spolupráce se společností Microsoft – stát se certifikovanými partnery. Od té doby každoročně udržujeme firemní certifikaci MICROSOFT PARTNER NETWORK, dle potřeby na úrovních SILVER nebo GOLD a tutuo odbornou kompetenci:

MRP_4_radky_150

Nedávno jsme nastartovali již osmý rok této spolupráce, přičemž její výhody a výsledky pociťují hlavně naši uživatelé. Provozují totiž řešení vytvořená pomocí mnohaletého know-how a softwarových nástrojů z Microsoft, které jsou určeny k efektivnímu vývoji takovýchto aplikací. A naše výsledky testujeme nejen u nás, ale také u Microsoft, jako např. před 2 měsíci k získání loga „Windows 8 Compatible“ pro aplikaci HIM – inventarizace majetku.

Za minulé roky jsme tak přinesli další a často různorodá „mobilní“ řešení – některá z nich jsou na speciálních stránkách pro řešení od partnerů Microsoft: PINPOINT.

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: