Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Přehled novinek u 2 mobilních aplikací

Nové verze dvou našich mobilních aplikací obsahují i nové funkce. Jejich přehledy jsme z dokumentace stručně uvedli před časem ve webových aktualitách, a to pro Mobilní skladník MSU 6.0 zde, pro Inventarizaci majetku HIM 2.0 později zde.

Nyní k dodávkách těchto softwarů nebo i v případě zájmu zasíláme následující stručné přehledy novinek na PDF listu. Nebo v případech, kdy dosavadní zákazník uvažuje o nové verzi v rámci volitelné roční podpory – cenově pro HIM např. zde.
Nové listy s novinkami Jsou tedy ke stažení na odkazech: MSU 6.0 NOVINKY a HIM 2.0 NOVINKY.

HIM-MSU_novinky

Obě aplikace jsou beze změn v datové struktuře, takže updaty se nedotknou dosud používaných dat, přesněji verzi HIM 1.0 nebo MSU 5.0 (u starších verzí MSU sdělíme, kde jsou změny).

Více informací na obchodním odd. e-mail obchod@bartech.cz nebo tel: 517 543 025.

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: