Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Příklad softwarového řešení QUALTIN s MSU

Společnost „1. Miroslavská strojírna“ je jedním z předních výrobců přírub, prstenců a příslušenství k trubkám, zejména přírub z nerezové oceli od DN 15 do DN 1200.  Při výrobě se využívají moderní technologie jako jsou řezání plazmatem nebo stříhání pásku. Více informací nebo i kompletní přehled výrobků lze nalézt na stránkách 1. Miroslavské strojírny.

K zajištění efektivního a moderního provozu skladu a navazující výroby došlo ke zprovoznění softwarových řešení MOBILNÍ SKLADNÍK a programu pro výrobu QUALTIN. Obě aplikace pracují s datovými terminály s dotykovým displejem a využívají potřebná data systému MWORKS.

Zde jsou uvedeny PŘESNĚJŠÍ INFORMACE s možností stáhnout dokument PŘÍPADOVÁ STUDIE.

1MiroslStr_1

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: