Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Proběhl seminář Mobilní řešení – Jak ušetřit

Seminář proběhl ve čtvrtek 18. 7. v přednáškovém sálu Bartech v Hodoníně. Zahrnoval čtyři témata věnovaná softwarovým aplikacím:

Řešení inventarizace majetku „HIM
Skladové řešení Mobilní skladník „MSU
Optimalizační utility pro PDA s aplikacemi Bartech
Nové mobilní řešení „MTICKET

vstupenka1

V každém z bloků byli účastníci seznámení jak s technickou stránkou, tak s obchodními přínosy a prvky vedoucí k úspoře času a uživatelových finančních prostředků. Důraz byl kladen na důležitou komplexní analýzu podmínek u zákazníka. K úspěchu totiž vede využití všech prvků hardwaru a softwaru a optimální nastavení příslušného programu.

V závěru proběhl Workshop mobilních aplikací, k dispozici byly nejpoužívanější tiskárny, ruční terminály a uvedené aplikace.

Citace ohlasů:

„Jednoduchost inventarizace HIM, efektivita mTicket. Vstřícnost a otevřenost lektorů.“
Pan V. Slaměník, programátor, CCV, s.r.o.

„Co Vás nejvíce zaujalo?“ – „Aplikace HIM pro Android.“
Ing. M. Ladýř, Konzultant IS KARAT, Karat Software a.s.

seminar1

 

Autor: Stanislav Nikodem

Sdílet článek: