Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Proběhl seminář VYUŽITÍ ČÁROVÝCH KÓDŮ V PRAXI

Seminář se konal ve čtvrtek 27. 11. 2014 ve školící místnosti společnosti Bartech, s.r.o. Byl pořádán ve spolupráci s GS1 Czech Republic.
Byl zaměřen na využívání čárových kódů ve skladech, při inventarizaci majetku a výrobě. Představili jsme jak efektivně využívat standardy GS1, nejpoužívanější mobilní aplikace MSU a HIM včetně jejich nových funkcí i řešení pro odvádění výroby. Zároveň byl představen nový stacionární terminál TOUCHBOX s 7″ dotykovým displejem i novinky v oblasti snímání DPM kódů.

V přednáškách a informacích se vystřídali pánové:
M. Šimek z GS1 Czech Republic: Čárové kódy dle standardů GS1, aplikační identifikátory a jejich význam
M. Pivka: Mobilní skladník – využití čárových kódů ve skladech
D. Kuda: HIM – využití čárových kódů při inventarizaci majetku
P. Závodný: TOUCHBOX – stacionární terminál využívaný k odvádění a sledování výroby
M. Pivka: Qualtin – nástroj pro rozšíření funkčností informačního systému
a někteří jmenovaní spolu s P. Kvaltinem v rámci WorkshopuV každém z bloků byli účastníci seznámeni s principem SW nebo HW, jeho technickou stránkou, obchodními přínosy, prvky vedoucí k úspoře času i informacemi a zajímavostmi z oblasti používání.

V závěru proběhl Workshop mobilních aplikací, k dispozici byly nejpoužívanější ruční terminály pro dané aplikace a ukázkový příklad sw QUALTIN ve spojení s datovými terminály a váhou atd.

GS1_ŠimekTouchbox_ZávodnýIMG_3285 Přehled_PDA_s _aplikacemiWorkshop-SW QUALTIN

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: