Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Qualtin a Motorola MT2090

Rádi bychom Vás informovali o zařazení snímače Motorola MT2090 mezi zařízení pro naše Qualtin řešení. Snímač jsme úspěšně otestovali a přizpůsobili vzhled celé aplikace. Zároveň je zachována veškerá funkčnost všech potřebných prvků. Motorola MT2090 nabízí možnosti snímání jednoduchých čárových kódů, 2D kódů i DPM kódů.

Jako velkou výhodu u snímače považujeme jeho operační teplotu, kdy může pracovat i při -20°C. Když ještě přidáme průmyslové krytí IP54, odolnost proti pádu z 1,8m a Wifi komunikaci, tak je Motorola MT2090 vhodné zařízení pro Qualtin řešení.  Qualtin řešení je vhodné pro:

MT2090

  • odvádění výroby
  • online skladů
  • inventarizace hmotného majetku

 

Autor: Stanislav Nikodem

Sdílet článek: