Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

RFID – možná řešení

Technologie RFID je moderní způsob bezdotykové identifikace, která využívá rádiofrekvenčních vln. V České republice nebo na Slovensku není rozšíření tak progresivní, jako ve světě. Rozhodně ne takové, jak by si tato technologie jistě zasloužila. Postupně si ale nachází další oblastí použití, stačí se při technické analýze zamyslet nad použitím RFID a finanční návratností.
Společnost Bartech sleduje vývoj RFID téměř 10 let, později jsme se tímto zabývali ve skutečných projektech. K základním informacím zde uvádíme např. tyto nové prvky různých řešení:

RFID tag 30×15 plast – 13,56 MHz
Tento tag je zapouzdřený v plastu o rozměrech 30 x 15 x 1 mm, jedna z větších ploch je lepící. Je určen např. pro cenné nářadí a zařízení (vrtačky, apod.), která jsou mobilní a jsou přenášeny. Tag lze detekovat ze vzdálenosti přibližně 5 cm. Položku najdete také v našem el. obchodu.

RFID tag HF 30x15 ruka

Ruční mobilní terminál PA962 – RFID HF
Jedná se o nového nástupce ručního PA960 RFID, který jsme dříve dodávali a máme s ním dobré zkušenosti z provozu. RFID skener je zabudován v zadní části, takže oproti jiným výrobcům zde nepřekáží objemný snímací disk. Informace o zařízení vč. ceny naleznete v el. obchodě zde. PA692Numeric_frontsideshadow

Softwarová aplikace INVENTURA HIM
Tato aplikace pro ruční terminály na čárové kody podporuje od roku 2011 také RFID. Znamená to, že ruční terminál s naším programem snímá bezdotykově RFID tagy umístěné na majetku a uživatel potvrzuje položky do inventury. Běžné etikety s čárovým kódem je nutné viditelně nalepit na majetek, ale RFID tag lze umístit např. v galeriích a muzeích na zadní část obrazů nebo pod umělecké sochy, v provozech pak dovnitř cenných nářadí a zařízení. Informace o aplikaci je zde, nová verze HIM je také v ceníku. HIM

Nebo jednoduše navštivte náš el. obchod http://obchod.bartech.cz a do vyhledávání zadejte RFID.

 

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: