Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Sledování výroby v oboru Automotive

IAC Group Czech s.r.o. je výrobní firma působící v automobilovém průmyslu a českou pobočkou mezinárodní firmy
IAC (International Automotive Components), která má továrny v 9 zemích Evropy. IAC se zabývá jak návrhy designu, tak výrobou interiérů, řešením přístrojových dessk včetně potrubí a rozvodů vzduchu, výrobou čalounění dveří a různých dílů interiérů i exteriérů vozidel.

66172-top_foto2-tbqct

V minulém týdnu BARTECH dokončil zajištění sledování výroby na lince „Superb“ pobočky International Automotive Components Group s.r.o., kde se vyrábí palubní desky pro Škodu SX48 Superb. Mezi 10 pracovišť této linky patří např. Scoring, Flaming, Fouming, Milling, Infrared welding, Ultrasonic welding atd. Naše komplexní řešení „xTrace“ zajisťuje sledování výroby a její efektivní řízení. Systém ověřuje správné kusy a dle kontroly komplexně přiřazUJE pracovní postupy (např. opracování dílu), povoluje nebo zakazuje spouštění strojů.

SUPERB_INTERIORTento systém je postaven na komplexnosti a součinnosti hardwaru jako jsou: ruční snímače LS2208, terminály Sembox nebo tištěné čárové kódy (dle potřeby se na výrobcích používají také 2D kódy nebo DPM značení).

Přehledné monitorování výroby je zajištěno pomocí webového rozhraní. Více TRACEABILITĚ na samostatném webu.

Část logiky xTrace ve vývojovém diagramu:Superb_logic_part

Na dotazy ke sledování výroby Vám rádi odpovíme – tel. 517 543 015.

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: