Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Ruční terminál s velkým snímacím dosahem

Osvědčený ruční terminál UNITECH HT680 používají v České republice stovky uživatelů, ať už s našimi softwary ve skladech nebo při inventurách či s dalšími užitečnými aplikacemi. Tento typ má již svého nástupce – modernější HT 682. Ten se vyznačuje rychlejším procesorem a komunikační-dobíjecí stanicí v sestavě. Pro výdrž práce je k dispozici baterie standardní kapacity 2200 mAh nebo se zvýšenou kapacitou 4000 mAh. Pro lepší držení je jako volitelné příslušenství pistolové držadlo „gungrip“.
Nejčastější provedení nového typu vč. příslušenství je přímo v našem internetovém obchodě.

Unitech_europe_HT682_HT682LR_handheld_terminal

Terminál HT682 jsme ale navíc sami otestovali, a to i v provedení s integrovaným snímačem s velkým dosahem. Jedná se o 2D „imager“ schopný snímat 1D i 2D kódy. Pro snazší zaměření na čárový kód vzdálený i několik metrů je optika vybavena snímacím bodem (červenou tečkou), kterou stačí zacílit na plochu kódu (podobně jako u zaměřovače zbraní ve sci-fi filmech). Krátké video uvolnil přímo výrobce zde.
Využití je tedy nejen ve skladech – sw Mobilní skladník, ale odzkoušeli jsme ho také sami pro pohodlnější snímání kódů z velké vzdálenosti při provádění inventury majetku – HIM.

Model s velkým dosahem „Long Range“ je přímo v našem internetovém obchodě. A k dotazům Vám rádi poradíme s nejvýhodnějším výběrem – tel. 517 543 011.

HT682LR_warehouse

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: