Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Šance pro sklady vedené v MRP K/S a MRP Visual

Uživatelé informačních systémů MRP K/S a MRP Visual mají o krok blíže ke snadnému zprovoznění skladové nádstavby MOBILNÍ SKLADNÍK.

Toto řešení využívá výhody čárových kódů i oboustranné spolupráce mezi tvůrci MRP a týmem Bartech.

MRP_4_radky_150

V případě informačních systémů MRP K/S a MRP Visual není nutná podpora dodavatele systému, protože datové propojení těchto systémů a MOBILNÍ SKLADNÍK zvládneme sami ! Instalaci na klientský počítač s jedním až dvěma ruční terminály PDA zvládneme servisem za 1 až 2 hodiny, dle technických podmínek. S uživateli v počtu např. 10 terminálů řešíme zprovoznění individuálně. Pro skladníky jako uživatele ručních terminálů PDA je rozhodně vhodné osobní zaškolení. Pouhou instalaci a nastavení je ale možné provést vzdáleným připojením na počítač a připojený terminál.

Pro vyzkoušení: DEMO Mobilní skladník Vám nainstalujeme vzdáleně a ruční terminál zapůjčíme.
Pro snadné ovládání: MRP K/S obsahuje příkazy pro Mobilní skladník přímo ve svém programu.

MRP_-_MSU

Ukázka příkazu v MRP K/S k připravení objednávek pro ruční terminál s MSU.

Kontaktujte nás na tel. 517 543 023, – 031 nebo obchod@bartech.cz.

 

Autor: Stanislav Nikodem

Sdílet článek: