Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Skladová nádstavba pro ABRU

Tvůrce ABRA Software a.s. uskutečnil kroky, kdy svoje dosavadní informační systémy G1 a G2 nahradil updatem verze G3. Bližší informace jsou na internetových stranách ABRY.

Naše nádstavba MOBILNÍ SKLADNÍK může být propojena s jakýmkoli standardním ekonomickým systémem ERP resp. jeho skladovým modulem. „MSU“ pracuje také se skladovými daty ABRY a umožňovala již spojení se všemi jejími dosavadními verzemi. Nyní jsme navázali na aktuální změny a vydali MSU v nové verze 5.0.4.33. MOBILNÍ SKLADNÍK tak nadále preferuje ABRU v tom, že oproti jiným informačním systémům se na ABRU napojuje přes datové rozhraní Abra Ole, tedy přímo a bezpečně do dat v jejím skladovém hospodářství.

WomanScan

Při úvodním zprovoznění se v aplikaci MSU v PC nastaví rozhraní „Plugin ABRA“. Poté lze používat spojení mezi daty ABRY (agenda sklad) a aplikací MSU v ručním mobilním terminálu – tzv. PDA se snímačem čárových kódů. Mobilní skladník je navíc schopen spolupracovat nejen s ABROU G3, ale také s ABROU G4 přes databázový server Oracle. Více o řešení MSU naleznete zde, přehled licencí (dodání aplikace MSU) je v el. obchodě.

MSU_nastaveni_ABRA_

Příklad obrazovky z aplikace v ručním terminálu. Zde přehled položek objednávky z ABRY určené např. k příjmu nebo výdeji zboží.

MSU_PDA_priklad

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: