Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Špičkové verifikátory AXICON a NOVÉ VERZE SOFTWARU

Běžné komerční snímání kódu snímačem není profesionální verifikací. V praxi nelze ani předpokládat, že každý snímač např. u odběratelské firmy přečte určité kódy stejně kvalitně jako jiný snímač u dodavatele. A případně vrácená zakázka od významného zákazníka není příjemná. Jak těmto potížím předejít? Osvědčenou verifikací, tedy kontrolním ověřením rozměrových a kvalitativních parametrů kódů. A to vše dle potřebných norem.

Které kódy dokážeme verifikovat?
Odpověď je jednoduchá: všechny ! Jen podle základního typu kódu zvolíme optimální verifikátor. Pro základní rozdělení kódů se používá buď klasické označení 1D pro čárové kódy nebo 2D kódy. Také lze použt stále oblíbenější technologii přímého značení DPM (Direct Part Marking), kdy se kódy aplikují přímo na výrobek. Například metodou InkJet “nastříkáním”, laserem vypalované i do kovů, dále leptané nebo mikroúderem, které DPM snímač vyhodnotí. Naše vlastní krátké video mj. ke snímání DPM je zde.
Důležité je, aby kódy byly nejen čitelné, ale měly i správné parametry jako jsou kontrast symbolů, hustota, modulace, odrazivost, dekódovatelnost, atd. A právě k tomu slouží verifikátory, které zajistí 100% jistotu, že Vaše kódy jsou ve všech ohledech v pořádku.

Společnost BARTECH disponuje dlouhodobými znalostmi verifikace potřebnými pro analýzu a návrh optimálního modelu na dané podmínky zákazníka. Můžeme s Vámi vše prodiskutovat a využít naše bohaté zkušenosti s prodejem verifikátorů, jejich instalací a kvalifikovaným zaškolením obsluhy na zařízení i software. Pro názornost, některé vybrané typy špičkové třídy verifikátorů AXICON jsou v přehledu ZDE.

Verifikátor model Axicon 6500:axicon 6500 scanning barcode p14axicon 6500 scanning barcode p7

CO PŘINÁŠÍ PŘINÁŠÍ NOVÉ VERZE SOFTWARU
Protože vlastní zařízení není vše a přínsy spočívají také v používané aplikaci, softwaru, AXICON neustává ve vývoji.

Některé z novinek softwaru pro verifikaci lineárních kódů („Axicon Linear barcode verifier software“ verze 2.0.30):

  • Vylepšený HIBC plugin k podpoře sekundární doplňkových dat
  • Může být evidováno více e-mailových adres k příjmu výsedků skenování
  • M & S modul nyní může hlásit nulovou hodnotu v množství jako chybu
  • Zdokonalené uživatelské příručky
  • Několik ladění a optimalizací pro různé speciální algoritmy atd.

Některé z novinek softwaru pro verifikaci lineárních a 2D kódů („xicon 15000 Linear & 2D barcode verifier software“ verze 0.6):

  • Větší používání anglosaských měrných jednotek (tzv. imperiální jednotky) i pro zprávy a pluginy
  • U lineárních kódů zobrazování poměru ve smyslu zúžení šířky
  • Vylepšení zpráv ve formátu HTML
  • Možnost reportu zpráv do formátu PDF
  • Varování, pokud chybí rekalibrace čtečky

Atd., více se dozvíte přímo na stránkách výrobce ZDE.

Orientační přehled různých typů verifikátorů a obrazovek vyhodnocovacího softwaru:Bartech verifikatory-prehled

Pro více informací nebo poradenství využijte kontakty: tel.: 517 543 025, -018 nebo e-mail: obchod@bartech.cz
Můžete nás kontaktovat také přímo přes náš WEB VERIFIKÁTORY.

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: