Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Spolupráce se Softbit software s.r.o.

Informujeme nejen uživatele ekonomických systémů SQL EKONOM, že jsme navázali spolupráci s tvůrci tohoto moderního ekonomického systému.  Započatá spolupráce se týká zejména softwarových aplikací, hardwarových zařízení i komplexní řešení na čárové kódy. Ty jsou možnou nádstavbou pro uživatele ekonomických informačních systémů tak, aby vyřešily uživatelovy požadavky např. na inventuru majetku, skladové hospodářství nebo sběr dat ve výrobním procesu. Vše s využitím čárových kódů pomocí mobilních ručních terminálů s Windows, tiskáren, snímačů a datových kolektorů.

SOFTbit_logo_stredniSoftbit software s.r.o. je výhradně českou společností, která je tvůrcem ekonomického informačního systému SQL EKONOM. Jde o moderní software vyvinutý na platformě klient – server, který je určen pro širokou oblast činností podnikatelských subjektů i státních organizací. Architektura systému dovoluje vkládat do standardního řešení i specifické požadavky klientů.
Společnost Softbit Zajišťujeme veškeré služby související s provozem informačních systémů u všech zákazníků, kterým také poskytnout plnou servisní podporu spolu s individuálním přístupem k řešení všech jejich požadavků. Softbit software s.r.o. je zároveň i certifikovaným servisním a prodejním partnerem na kompletní servis k systému pro řízení lidských zdrojů Vema HR. Více informací naleznete na: www.softbit.cz.

graf_moduly_2014

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: