Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Svobodná firma

Zajímá vás jak funguje naše firma uvnitř, „pod pokličkou“ ?
O co se snažíme pro kvalitnější fungování týmu k lepší spolupráci s vámi ?

Nechceme jít cestou klasické hierarchické firmy s jejími neduhy, které zažil každý a sami jsme je poznali. Už před 2 roky jsme se začali zamýšlet nad jinými a pružnějšími způsoby fungování a efektivnější komunikací uvnitř kolektivu. Jedině dobrý tým může být prověřen systémem svobody v práci. Jinými slovy zde nebo o principech svobody v zaměstnání na tomto odkazu.

Bartech_house_team_DSC_0360

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: