Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Tablet pro průmyslové prostředí

Naše spolupráce s výrobcem UNITECH trvá již více jak 15 let. Jako dlouholetý partner jsme tedy měli možnost vyzkoušet si nový tablet. Mezi současnými tablety není zvláštností procesor 1,5 GHZ, RAM 1 GB či Android 4.3. Co je však na tomto tabletu výjimečného?

TB120-kolíska1) Integrovaná klávesnice
Z hardwarového provedení okamžitě zaujme existence klávesnice, a to v pravé části zařízení. Klávesnice výrazně napomáhá potřebám kláves a není tedy nutné dokupovat eterní klávesnici. A přestože zařízení očekává údaje obvykle z klávesnice, lze kdykoli použít softwarovou klávesnici v operačním systému Android. Výhodou klávesnice je také možnost naprogramovat si klávesy (H,E,S) ke spouštění vybraných aplikací.

2) 2D skener
Při dnešním rozšíření 2D kódů (DataMatrix, QR code, Aztec …) se jedná o užitečné vybavení. Ttzv. imager Vám totiž umožňuje snímat 1D i 2D kódy. Tablet má pro skenování k dispozici více tlačítek – vlevo, vpravo i na spodní straně. A specialita: přes tzv. funkční klávesy si můžete nastavit vlastní skenovací tlačítko.

3) Tvrzené sklo
Velkokapacitní displej 7″ (Color Transmissive 1280×800 LCD) je kryt tvrzeným sklem. Zde je použit typ  tzv. Gorilla Glass, a to již třída III. S těmito odolnými skly má Unitech dostatečné zkušenosti, již roky se používají např. v mobilních ručních terminálech PA692.

TB_120_tloustkaTB120_sloty_dole

TB120-keyboard-130x352Navíc je zařízení vybaveno portem micro USB ve standardu OTG, což umožňuje plnohodnotné připojení externích zaříazení jako např. USB Flash, externí HDD. V závislosti na modelu e v prostoru pro baterii nachází slot pri SIM kartu a SD kartu. Obsahom balení je tablet s baterií, napájecí zdroj, redukční USB/micro USB kabel a pásek na ruku (handstrap). Více informací naleznete v našem ELEKTRONICKÉM OBCHODĚ.

 

Tablet Unitech model TB120 je tedy jedinečným modelem. Uživatel dostává vlastně 3 prvky v jednom zařízení: tablet, skener i klávesnici.

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: