Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Technická podpora ještě výkonněji

Uživatelům našich softwarových řešení poskytujeme podporu a servis také pomocí možnosti vzdáleného připojení na jejich PC.
K bezpečnému a komfortnímu spojení mezi počítači používáme moderní program Team Viewer.

TeamViewer_white_250

Tímto způsobem lze provádět kontroly naší aplikace ve Vašem PC, prvotní instalaci a zprovoznění nebo jen změny nastavení. Zaškolení provádíme nejraději osobně, ale jednoduché informace lze sdělit a předvést i takto za pomoci předvedených úkonů na PC, které je promítnuto přes projektor více uživatelům a doprovázeno mluveným slovem např. přes skype na reproduktory.
Jsme certifikovaným Partnerem Microsoft a v kombinaci s vhodnými aplikacemi jsme schopni kontrolovat a řídit také připojený ruční terminál PDA s Windows CE/Mobile. Ten se používá pro naše řešení jako jsou MOBILNÍ SKLADNÍK, INVENTURA MAJETKU nebo QUALTIN.

Domluvená vzdálená kontrola PC i s ovládáním připojeného terminálu PDA vypadá např. takto:
obr-PC_a_display_500

Pokud používáte řešení Mobilní skladník a Inventura majetku, doporučujeme Vám uhradit si také položku roční podporu!
Získáte přednostní a levnější služby servisů, prodloženou záruku a poradenství k řešením zdarma. Informace na obchodním oddělení tel. 517 543 011, 024.

Autor: Stanislav Nikodem

Sdílet článek: