Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Titul Microsoft Partner již posedmé

V roce 2008 jsme uveřejnili první z našich aplikací pro ruční terminály PDA s Microsoft Windows Mobile/CE – řešení s názvem MOBILNÍ SKLADNÍK. Ten splnil také podmínky udělení certifikátu Designed for Windows Mobile. Od té chvíle udržujeme současně firemní certifikaci MICROSOFT PARTNER NETWORK, a to dle potřeby na úrovních SILVER nebo GOLD.
MRP_4_radky_150

Nyní probíhá již sedmý rok této spolupráce, jejíž přínos pociťujete především vy, naši zákazníci! Používáte totiž řešení vytvořená pomocí mnohaletého know-how a softwarových nástrojů Microsoft pro efektivní vývoj takových aplikací.
Za minulé roky jsme tak mohli přinést další a často odlišná „mobilní“ řešení – např. pro evidenci skladových pohybů vodoměrů (nebo jiných objektů), k inventarizaci hmotného majetku budov, vstupenkový systém na společenské a další – více zde – přehled.
Můžete navštívit také přehled na renomovaném portálu Microsoft Pinpoint.

Pomocí vývojových softwarů od společnosti Microsoft vytváříme a dodáváme též jedinečný systém pro řízení výroby nazvaný „xTrace“. Ten zajišťuje komplexní činnosti od sběru dat z výrobních strojů a jejich ovládání přes řízení pracovních procesů až po zpětné dohledání informací k expedovaným produktům. Zde naleznete podrobné informace včetně dokumentů k produktu XTRACE.

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: