Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

TOUCHBOX s novým dotykovým displejem

Zařízení, které již distribuujeme také pro zahraničí, má vlastní cizojazyčné stránky zde.

TOUCHBOX má jedinečné využití pro průmyslová i neprůmyslová řešení – např. sběr dat z výroby za účelem jejího sledování a efektivity xTrace nebo v oblastech:
– Docházkové systémy
– Kiosková řešení
– Security

Touchbox-hand

Terminál je postaven na architektuře Raspberry Pi, má 7“ dotykový displej a operačním systémem Linux (distribuce Debianu optimalizovaného pro hardware Raspberry Pi). Jeho kktuální vybavení:
•   1x Ethernet
•   2x USB
•  3x RS232
•  4x I/O
•  RFID, iButton
•  Audio
•  LED signalizace

V rámci inovací také došlo k výměně stávajícího displeje za zcela novu verzi LP070A0654-FNR. Pro rok 2015 je plánováno několik dalších HW novinek, které reagují na aktuální požadavky zákazníků. O všem budeme průběžně informovat. Zařízení najdete také v našem internetovém obchodě a k dotazům Vám rádi poradíme – tel. 517 543 011.

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: