Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Ukončení podpory starších aplikací HIM a MSU

Jako člen Microsoft Partner Network si vás dovolujeme upozornit na ukončení podpory systému Windows XP, podrobnosti přímo na autorském webu.

Z těchto a dalších důvodů jsme nuceni ukončit technickou podporu k nejstarším verzím aplikací „Inventura majetku HIM“ verze 1.0 až 1.4.6. a „Mobilní skladník MSU“ verze 1.0 až 2.0.0.11., obě aplikace byly určeny pro ruční terminály Unitech PT630 apod. Podobně původní aplikace „Laserová kalkulačka“, „Q Mon Print“, apod.
Dokument naleznete zde.

Neukončujeme obchodní podporu s možným dodáním původní aplikace s licencí pro původní hardware a software.
A jsme připraveni zákazníkům pomoci s přechodem na aktuální verze řešení, která používají podporovaná Windows v PC a ruční dotykové terminály PDA s operačním systémem Windows Mobile/CE, tj. Inventura majetku HIM a Mobilní skladník MSU.

Obchodní informace a poradenství: tel. 517 543 011, e-mail: obchod@bartech.eu nebo Internetový obchod Bartech.

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: