Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Unitech HT510 – terminál, který umí všechno za výhodnou cenu

Unitech ohlásil svoji novinku – ruční terminál HT510 už někdy v říjnu. My s aktualitou přicházíme až teď, jelikož jsme si tento terminál pořádně proklepli. Nejen že jsme ho sami testovali, ale také jsme ho již několikrát zapůjčili našim zákazníkům a víme tak, jak se na něj tváříte vy sami.

Rodina ručních terminálů se rozrůstá

Terminál HT510 se nijak zásadně neliší od svého „bratrance“ HT682, který je téměř legendou ve své kategorii. Vzhled obou terminálů je až na malé odchylky identický, klíčové parametry se také liší jen v drobnostech nebo jsou na stejné úrovni. Tak si říkáme: „Co je na té HT510 tak výjimečného? Může vůbec HT682 něčím konkurovat?“

A když se podíváte na náš e-shop, bude vám hned jasné, v čem tkví největší výhoda tohoto na první pohled moderního terminálu. Unitech se v posledních dnech ubírá směrem „více za méně peněz“. A nový terminál HT510 je nejzdárnějším příkladem, že to s tímto mottem Unitech myslí opravdu vážně.

Jak můžete vidět v našem videu, v balení najdete jak samotný terminál, tak USB kabel, baterii, zdroj a nabíjecí staničku, které většinou nebývají součástí balení a je třeba je dodatečně dokoupit. A všechno obdržíte za opravdu výhodnou, ekonomickou cenu.

Možnosti snímání ve více variantách

Můžete si také vybrat mezi variantou s 1D snímačem nebo 2D imagerem. HT510 poskytuje více bezdrátových komunikací jako například integrovaný WLAN 802.11 b/g/n pro real-time sběr dat a Bluetooth® 2.1 pro bezdrátové připojení (zde je již 2.1. EDR – tj. „Enhanced Data-Rate“ s trojnásobnou rychlostí oproti verzi 1.2.) a další rozšíření mikroSD. Také výdrž je podpořena baterií s nadprůměrnou kapacitou 4500 mAh.

Rozjedete na něm cokoliv

Sympatický je také operační systém Windows CE 6.0, který je kompatibilní se spoustou aplikací. Mimo jiné také s naší aplikací HIM, která umožňuje rychlou a bezchybnou inventarizaci nebo MSU pro skladové hospodářství. Ale také Q-Collection, což je skupina aplikací do průmyslu, které mohou mít různé využití. Zajímavým rozšířením je také 3,5 palcový dotykový displej a několik přidaných tlačítek jak na přední klávesnici, tak po bocích, umožňující snadnou obsluhu opravdu kýmkoliv (i leváky).

Je levný, ale odolný

Kromě ceny nás osobně například zaujal i moderní vzhled. Dle parametrů není ale šasi tak robustní jako u HT682 ačkoliv je terminál těžší a výška, z které je možné terminál upustit, je snížena o 30 cm na 1,5 metru. Utěsnění terminálu slibuje IP64. HT510 můžeme tedy s klidným svědomím přirovnat k evergreenu HT682, ale kdyby se nás někdo ptal na náš názor, do náročného průmyslového prostředí budeme raději volit stále HT682, kterou v tomto ohledu nejde překonat. Nízká cena je ovšem mnohdy opravdu lákavá a Unitech na to myslí, proto k terminálu doporučuje přikoupit prodloužení záruky UniteCare 2.0.

A samozřejmostí je, že u nás najdete vše, co o HT510 chcete vědět, stejně tak i nadstandardní služby jako konzultace a poradenství nebo kompletní servisní zázemí. Pro více informací nás kontaktujte.

SHRNUTÍ:

  • na výběr 1D nebo 2D varianta
  • operační systém Windows CE 6.0
  • CPU 32-bitový 1,0 GHz, 512MB RAM a 4GB FLASH paměť
  • 3,5″ barevný QVGA dotykový displej s rozlišením 240×320 pixelů
  • podsvícená numerická klávesnice
  • Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1
  • průmyslové krytí IP64
  • výdrž baterie 10h operačního času
  • velmi příznivá cena

Autor: Daniela Blatová

Sdílet článek: