Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Unitech MS831 – nejlevnější snímač

Přinášíme další novinku od Unitechu. Tentokrát se nejedná o ultra super výkonné zařízení, které díky svým parametrům spadá do „až moc drahé na pořízení“. Je to přesně naopak. Jedná se o nejlevnější snímač a ačkoliv je cena velmi příznivá, jsou příznivé i parametry, kterými se snímač vyznačuje.

Kompletní balení

Součástí balení je samostatný snímač, stojánek a 2m USB kabel. Stojánek umožňuje uvolnit ruce pro zacházení s předměty, které nesou čárový kód. Díky ergonomickému designu pohodlně zapadne do ruky, což snižuje únavu během dlouhých úloh skenování. Kromě toho je model MS831 vybaven hodnotou IP52 a může odolat
několika upuštění na beton od 1,5 metru, což zajišťuje jeho trvanlivost a spolehlivosti.

 1D laser s autosenzorem

Model MS831 splňuje požadavky pro různé průmyslové aplikace podporou spouštěcího režimu, kontinuálního snímání a autosenzoringu. Kromě toho je tento skener schopen snadno
číst 3 mil 39 čárových kódů. Lze použít na nejrůznějších trzích a aplikacích jako jsou: prodejní místa (POS), maloobchod, skladování, výroba nebo prostředí back-office.

 

SHRNUTÍ:

  • 1D laser snímač
  • USB rozhraní
  • v balení již stojánek k snímači
  • průmyslové krytí IP52
  • kontinuální snímání
  • snímač s nejnižší pořizovací cenou
  • záruka 12 měsíců

 

Autor: Daniela Blatová

Sdílet článek: