Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Vlastní inventura skladů Bartech

Inventura našich skladových zásob proběhla ve znamení dvojek. Byla provedena 2.1. a trvala asi 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne. Stačili na ni 2 pracovníci s 2 ručními terminály s WiFi.

Je vhodné doplnit informaci o skladech, protože máme hlavní sklad, osobní sklady, sklad náhradních dílů, sklad zápůjčních terminálů, atd.) Na těch je aktuálně fyzicky kolem 700 položek zboží v různých množstvích. Přitom náš informační systém eviduje celkově 39 tisíc karet produktů. Jedná se totiž o různá provedení hardwaru, softwaru, etiket, barvicích pásek apod. – viz náš el. obchod.

IMG_3550_inventura

K provedení inventury jsme použili 2 ruční terminály s WiFI – konkrétně tento model PA 692. Jedná se o zařízení, které si firmy mj. i k provedení inventur mohou placeně zapůjčit.
Případně jako aplikaci lze použít MOBILNÍ SKLADNÍK – zápůjční licenci.

I vám tedy přejeme úspěšné provedení inventury skladů a v případě dotazů se můžete informovat u nás.

Obrázek: terminály Unitech PA692 a Honeywell Dolphin 6500 vyjmuté z balení.

PA692_D6500_rozbalene

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: