Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Volná pracovní místa

Sháníme do Bartechu nové posily.

Máte-li zájem pracovat v přátelském kolektivu, dělat práci, která bude naplňovat nejen vaši peněženku, ale především vám samotné, pošlete nám životopis na kariera(zavináč)bartech.eu a my se vám ozveme.

O jaké pozice máme a zájem a jaké byste měly splňovat předpoklady zjistíte v záložce O nás a pod odkazem v menu „Volná pracovní místa“.

Autor: Daniela Blatová

Sdílet článek: