Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Výrobní MES systémy

Bartech se zúčastnil semináře o novinkách ve „výrobních“ MES systémech, kde odborníci hovořili k tématům týkajícím se MES systémů. Naším cílem je totiž i nadále zdokonalovat náš vlastní MES systém „XTRACE“.
Proto se zaměřujeme na hlavní přínosy, jako jsou zamezení chybovosti výroby, zvyšování produktivity nebo snadná zpětná vysledovatelnost výrobích informací. To vše v přehlednějším uživatelském prostředí a v grafických výstupech. I k tomu nám napomáhá právě sledování trendů a novinek v oblasti vývoje a implementací takovýchto systémů u zákazníků, které pak můžeme předat zákazníkům.

imagesVybíráme z obsahu semináře:

  • Bezpečnost v oblasti MES systémů
  • Podnikové procesy, MES a Industry 4.0
  • MES systémy při výrobě pohledových dílů pro automobilový průmysl
  • Trendy v oblasti plánování výroby do omezených kapacit v automotive
  • Industrie 4.0 a zvyšování produktivity ve výrobě
  • Konkrétní implementace MES systému
  • Zkušenosti při implementaci OEE ve výrobě
  • Automatizované systémy sledování a vyhodnocení efektivity výroby (OEE)

Pokud byste některým termínům nerozuměli, můžete se podívat na web našeho MES systému XTRACE a terminologií zde. A samozřejmě nás můžete kontaktovat na tel. 517 543 024 nebo e-mailu obchod@bartech.cz.

xTr5_screen1703

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: