Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Využití snímače Microscan při čtení 2D symbolu z dopisních obálek

Možnosti využití snímačů Microscan jsou široké. Společnost XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. použila u svého klienta snímač MINI HAWK kupříkladu v aplikaci pro čtení 2D symbolů z poštovních dopisních obálek (bankovní výpisy klientům). Přesněji řečeno jedná se o 2D symbol vytištěný na dopisním papíře bankovního výpisu.
Pozičně je symbol umístěn u adresy klienta. Stroj, na kterém je snímač Microscan zabudován, provede složení výpisu, jeho vložení do obálky a zalepení obálky. Symbol je čten poté, co je výpis v obálce a je tedy snímán přes průhlednou fólii obálky. Přičemž čtení se provádí za pohybu.

Autor: Stanislav Nikodem

Sdílet článek: